Domů / Informace o sortimentu / Potahové látky na matrace

Potahové látky na matrace

Potahové látky na matrace - Spime-zdrave.cz    Každá matrace je opatřená potahem. Většina potahů na matracích je snímatelná a pratelná. Zde naleznete přehled nejčastěji používaných matracových potahů.

 

Potah Greentex
Skutečná revoluce v ochraně matrace před alergeny a roztoči. Ocenění na mezinárodním veletrhu INTERZUM. Potah Greentex je vyrobený na čistě přírodní bázi s přátelskými probiotiky, které zbavují látku alergenů, pohlcují vlhkost, čímž zabraňují výskytu plísní, spotřebávají potravu roztočům a parazitům, tím efektivně eliminují jejích výskyt. K aktivací probiotik dochází vždy, když se do látky dostanou živiny, úlomky kůže, pot atd...Látka Greentex je přímo doporučena pro všechny astmatiky a alergiky.

Potah Aloe Vera

Potah obsahuje především enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají jí čistit a regenerovat. Potah Aloe Vera je možno prát v pračce na 60 st.C

Potah Aegis

AEGIS je revoluční technologie, zaručující aktivní svěžest a hygienu textílií. Tato technologie je založena na fixaci nemigračních, trvalých, aktivních částic na vláknech textílie. Když se mikroarganismy dostanou do styku s částicemi AEGIS, je jejich buněčná membrána propíchnuta a tím jsou zahubeny. Tímto aktivním přístupem je dosaženo maximálního snížení přítomnosti roztočů , bakterii a plísní.

Potah Bamboo

BAMBOO je matracová látka utkaná z přírodního bambusového vlákna, bavlny a polyesteru. Tento nový materiál je šetrný vůči životnímu prostředí a má vlastnosti, které jsou optimální pro využití v matracích. Je hedvábně měkký a příjemný na dotek. BAMBOO přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60?°C.

Potah Eucalyss

EUCALYSS Tato matracová látka napuštěná 100?% přírodním výtažkem  z Eukalyptus Citriodora vyniká schopností odpuzovat dotěrný hmyz, především pak komáry. Testy v renomované laboratoři Anglet ve Francii jednoznačně dokazují její účinnost. Matrace v této látce vytvoří ve vaší ložnici „bezletovou zónu“. Dodává se ve dvou provedeních – prošitá a neprošitá. Prošití s línou pěnou dodá matraci ještě větší komfort. A EUCALYSS neprošitý dá vyniknout vlastnostem viscoelastických – líných pěn, kde přenos tepla zásadně ovlivňuje jejich tvárnost a tím úroveň komfortu.

 

Potah Greenfirst

GREENFIRST – Potahová látka s bioaktivní úpravou s přírodní ochranou proti bakteriím a roztočům. Látka je vhodná pro alergiky. Vlákna této tkaniny nevytváří živnou půdu nežádoucím mikroorganismům. Tím je zaručena delší životnost a dokonalá hygiena matrace. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.

Potah Lavender

LAVENDER je látka napuštěná výtažkem z levandule, který účinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem LAVENDER procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce při nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Látka je pratelná do 60?°C.

Potah Silver Protect 

SILVER potahová látka se speciální úpravou SILVER PROTECT zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Vysoce kvalitní stříbrem ionizovaný povrch potahu má antimikrobiální účinek. Už do dvou hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií až o 90 procent. Je proto zvláště vhodný pro alergiky. Účinek antimikrobiální vrstvy byl testován  a ověřen. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vytváření nepříjemného zápachu. Do boku potahu je všita 3D textilie pro maximální odvod vlhkosti z jádra matrace. Praní na 60 C

Potah Thermo

THERMO Tato úprava potahové látky je unikátní tím, že napomáhá regulaci tělesné teploty. Mikrokapsle obsažené v potahu mění skupenství v závislosti na teplotě lidského těla. Střídavým odvodem a emisí tepla zaručuje optimální klima během spánku. To je zárukou hluboké a komfortní relaxace. Potah je snímatelný a pratelný na 60 ˚C s tím, že mikrokapsle zůstávají zachovány bez porušení.

Potah Lyocell

 LYOCELL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. LYOCELL dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah boční strany matrace je tvořen kombinací 3D textilie a Lyocellu, pro lepší provzdušnění jejího jádra. Potah je odnímatelný a pratelný na 60?°C.
Pro matraci je možné objednat i jiný potah

 

© Používáme oXyShop