Domů / Články / Podlahové lišty
Facebook

Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek

Podlahové lišty

Rozhodli jste se pro rekonstrukci podlahy podle dnešních moderních trendů? Možností je několik. Jsou k dispozici plovoucí podlahové krytiny, které svým designem vytvoří dokonalou imitaci dřeva ve spoustě barevných odstínech. Dále pak linoleum, které se v dnešní době začíná pro svůj vzhled stávat neméně používanou podlahovou krytinou. Je to levnější varianta oproti plovoucí podlaze. A v neposlední řadě je možné opatřit podlahu některým z mnoha druhů koberců.

Po pokládce jakéhokoli druhu podlahy je vhodné zakrýt spáry a nerovnosti krajů podlahy po obvodu místnosti. K tomuto účelu se používají tzv. podlahové lišty, které vzhled každé podlahy dovedou k dokonalosti.
Na trhu jsou k dostání lišty plastové v různých tvarech a odstínech, lišty lisované z dřevních třísek potažené fólií s dekorem nebo barvené a v neposlední řadě podlahové lišty dřevěné. Tato se většinou prodávají v surovém stavu a vy si je můžete sami opatřit povrchovou úpravou tak, aby se barevně hodili do vašeho interiéru.
Vřele bych doporučil internetový obchod Podlahové lišty Novák, který se na podlahové lišty dřevěné specializuje. Nabídka tohoto obchodu je opravdu široká. Nabízejí masivní dřevěné lišty ve spoustě tvarech a vyrobené z několika dřevin, jako je dub, buk, jasan a borovice. Tento internetový obchod stojí minimálně za návštěvu.

© Používáme oXyShop