Domů / Články / Levné matrace
Facebook

Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek

Levné matrace

Spánek nám zabere přibližně jednu třetinu života. Během spánku se organismus dostává do útlumově-relaxační fáze, při níž se snižuje či úplně mizí funkce některých smyslů. Snižuje se tělesná teplota, zpomaluje se dech a krevní tlak klesá. Je tedy jasné, jak moc je kvalitní spánek pro náš život důležitý.

Málo kdo z nás by chtěl spát jako princezna na hrášku a pro správnou funkci organismu a spokojený život je dobrý spánek nezbytností. Nabídka našich levných matrací nabízí vše, co ke spokojenému spánku potřebujete. Levné matrace jsou z kvalitního materiálu a nabízí se v mnoha provedení.Nejdůležitější prvky, které by každá správná matrace měla mít je správné rozložení těla, kvalitní a příjemný materiál, vzdušnost a prodyšnost. Dále pak v nabídce na levné matrace jsou partnerské matrace, které nabízejí kvalitní požitek ze spánku do manželských ložnic.

Levné matrace - technologie

Technologie zpracování matrací jsou různá, některá nabízí správné rozložení tlaku těla díky 7-zónové vrstvě. Jiné oboustranné zpracování pro různou tuhost pěny, která je v levné matraci obsažena. Máte pak na výběr, zda chcete tvrdší nebo měkčí ležení a podle toho si zvolit stranu, která více vyhovuje vašemu spánku. Nesmíme ani zapomínat na potažení matrací, které jsou potaženy velmi kvalitními materiály, které jsou velmi příjemné na dotek. Bavlna, ovčí vlna, froté potah, Aloe Vera v nabídce na levné matrace si vybere zkrátka každý. .

Nespornou výhodou těchto potahů je především to, že se dají bez jakéhokoliv omezení prát a zůstanou vždy voňavé a hygienicky čisté. Potahy se dají snadno stáhnout a vyprat na 60°C. Každá matrace má i svojí maximální hmotnost nosnosti. Ta se průměrně pohybuje kolem 130kg a výška matrace 20 cm. Levné matrace jsou kvalitní, z příjemných materiálů se zárukou pěti let. Při koupi levné matrace se spánek stane kvalitnější, vydatnějším a budete se cítit více odpočatě. Zamilujete si je tak, že se vám nebude chtít vstávat.

© Používáme oXyShop