Domů / Doprava zdarma
Facebook

Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek
Matrace Partner Biogreen Materasso 1+1 zdarma

Matrace Partner Biogreen Materasso 1+1 zdarma

Kód: 111587
Matrace z Bio pěny HR - 24 cm + doprava zdarma
Výrobce: Materasso
Dostupnost: Skladem
od 14.030,00 Kč

Žádné hodnocení.

Matrace Partner Biogreen Materasso 1+1 zdarma

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěn Biogreen z rozdílnou tuhosti každé strany.
Zelená strana je tuhá, hnědá strana je měkká.
Matrace je vyztužená odvětraným a tuhým jádrem ze značkové pěny Eliocell. Matrace je dobrá volba pro toho, kdo hledá matrace s výrazně odlišnými stranami tuhosti.
Potah Aloe Vera obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný a pratelný.
Ortopedická zátěž do 130 kg, výška 24 cm, doporučené všechny typy roštů, záruka 5 let.
Vhodná pro komfortní spánek, dlouhodobě nemocné, při problémech se zády, pro seniory.

Matrace lze rovněž objednat v rozměru 180x200 cm a 160x200 cm. V reálu to znamená že místo dvou matrací v rozměru 90x200 cm, můžete objednat jednu partnerskou matraci v rozměru 180x200 cm.

Firma Materasso s.r.o Slovakia jako druhá na světě uvedla do provozu plně automatickou lepicí linku na vodou ředitelná lepidla.Linka pracuje s revolučním chráněným patentem na švýcarká lepidla Simalfa 315 OF. Toto lepidlo je naprosto nezávadné a splňuje přísné normy ekologické nazávadnosti.Toto lepidlo je certifikováno německým Hohenstein institutem a má certifikát ECO - PASSPORT, který potvrzuje že lepidlo neobsahuje žádné škodlivé substance. Lepidlo Simalfa 315 OF se může využívat u všech výrobků ve třídách I-IV dle OEKO-TEX standardu 100. Je dokonce vhodné pro batolata na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na přírodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlum vypařujicích se u standardních lepidel.

Specifikace
Doporučená nosnost 130 kg
Výška matrace 24 cm
Záruka 5 let
Potah Aloe Vera
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop