Domů / Matrace / Pěnové matrace / Bio matrace + HR pěna
Facebook

Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek
Matrace Spinalis Ortopedic Materasso + doprava zdarma

Matrace Spinalis Ortopedic Materasso + doprava zdarma

Kód: 101312
Zdravotní matrace z HR pěny
Výrobce: Materasso
Dostupnost: Skladem
9.300,00 Kč (Naše normální cena.)
nyní jen od 6.350,00 Kč

3 hodnocení

Matrace Spinalis Ortopedic Materasso + doprava zdarma

Dopřejte své páteři a zádovým svalům to nejlepší. Na matraci Spinalis ortopedic si skutečně odpočinete. Jádro matrace bylo vyprofilováno do tvaru lidské páteře. Speciální tvar se navíc dokáže dokonale přizpůsobit individuálním proporcím těla uživatele. Roznášecí mezivrstva matrace je z kvalitní pěny Eliocell, která je zárukou optimální tuhosti pro široké spektrum zákazníků. Matrace Spinalis Ortopedic má dvě strany tuhosti. Na měkčí straně je pružná pěna Nightfy, vyznačující se vysokou mírou konfortu a dlouhou životností. Na tužší straně je použitá značková pěna Eliocell. Matrace je opatřena luxusním potahem Greentex s aktivními probiotiky. Matrace je vhodná pro atmatiky a alergiky.

Potah Greentex
Skutečná revoluce v ochraně matrace před alergeny a roztoči. Ocenění na mezinárodním veletrhu INTERZUM. Potah Greentex je vyrobený na čistě přírodní bázi s přátelskými probiotiky, které zbavují látku alergenů, pohlcují vlhkost, čímž zabraňují výskytu plísní, spotřebávají potravu roztočům a parazitům, tím efektivně eliminují jejích výskyt. K aktivací probiotik dochází vždy, když se do látky dostanou živiny, úlomky kůže, pot atd...Látka Greentex je přímo doporučena pro všechny astmatiky a alergiky.

 

Firma Materasso s.r.o Slovakia jako druhá na světě uvedla do provozu plně automatickou lepicí linku na vodou ředitelná lepidla.Linka pracuje s revolučním chráněným patentem na švýcarká lepidla Simalfa 315 OF. Toto lepidlo je naprosto nezávadné a splňuje přísné normy ekologické nazávadnosti.Toto lepidlo je certifikováno německým Hohenstein institutem a má certifikát ECO - PASSPORT, který potvrzuje že lepidlo neobsahuje žádné škodlivé substance. Lepidlo Simalfa 315 OF se může využívat u všech výrobků ve třídách I-IV dle OEKO-TEX standardu 100. Je dokonce vhodné pro batolata na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na přírodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlum vypařujicích se u standardních lepidel.

Specifikace
Záruka matrace 3 roky
Výška matrace 25 cm
Doporučená nosnost 130 kg
Materiál Značkové HR pěny
Potah Greentex
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Hodnocení
Martin hodnotil: Čas: 12:20 Datum: 09.10.2014
Doporučiji
Ilona hodnotil: Čas: 14:02 Datum: 21.10.2013
Perfektní volba. Tato matrace je jedinečná. Matrace máme dva měsíce a nemůžeme si je s manželem vynachválit. Jediný problém je s ranním vstáváním, protože se nám s pelíšku nechce vstávat :). Doporučuji všem
Ilona
Martina hodnotil: Čas: 17:38 Datum: 22.08.2013
Matraci Spinalis Ortopedic mne doporučila známá z práce. Mám problémy se zády a vyzkoušela jsem už 4 matrace co mne prodejci doporučovali jako zázračnou matraci, ale pokaždé bez úspěchů. Konečně jsem narazila snad na něco co mne pomůže :) Nemůžu ještě hodnotit po měsíčním užívání, ale problémy pomalu odeznívají. Spokojenost......
© Používáme oXyShop