Domů / Doprava zdarma
Facebook

Připojení k Facebooku
Přihlásit se
Odběr novinek
Matrace Premier Phisio Materasso + doprava zdarma

Matrace Premier Phisio Materasso + doprava zdarma

Kód: 100376
Zdravotní matrace z HR pěny
Výrobce: Materasso
Produkt již není v prodeji

Matrace Premier Phisio Materasso + doprava zdarma

odnímatelný potah ALOE VERA, tvarově prošitý s klimatizační výplní
z dutého PES vlákna - gramáž 200 g/m2
komfortní, masážní studená pěna o hustotě 35 kg/m3
komfortní pěna NIGHTFLY
komfortní, masážní studená pěna o hustotě 38 kg/m3
FYZIOSYSTÉM - 5 zón rozložení hmotnosti
Komfortní pěna, která posouvá vlastnosti PUR-pěny o úroveň výš. Materiál disponuje dobrou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře má HR-pěna dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Ve spojení s pratelným potahem poskytují matrace z HR-pěny antialergické klima pro zdravý spánek. Kvalita tohoto materiálu je zárukou dobrého komfortu.
NIGHTFLY - pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se
standardní metodou vypěňování. Jedná se o materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity. Tím je zajištěna optimální opora páteře. Pěna NIGHTFLY vyniká komfortem a vysokou odolností vůči deformacím. Proto je vhodným materiálem pro výrobu matrací.
Výška matrace 18 cm

Potah Aloe Vera
Potah obsahuje především enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají jí čistit a regenerovat. Potah Aloe Vera je možno prát v pračce na 60 st.C

Firma Materasso s.r.o Slovakia jako druhá na světě uvedla do provozu plně automatickou lepicí linku na vodou ředitelná lepidla.Linka pracuje s revolučním chráněným patentem na švýcarká lepidla Simalfa 315 OF. Toto lepidlo je naprosto nezávadné a splňuje přísné normy ekologické nazávadnosti.Toto lepidlo je certifikováno německým Hohenstein institutem a má certifikát ECO - PASSPORT, který potvrzuje že lepidlo neobsahuje žádné škodlivé substance. Lepidlo Simalfa 315 OF se může využívat u všech výrobků ve třídách I-IV dle OEKO-TEX standardu 100. Je dokonce vhodné pro batolata na které se vztahují ty nejpřísnější normy. Toto lepidlo je na přírodní bázi, zatímco standardní lepidla pracují na bázi rozpouštědel. Z lepidla se po aplikaci odpařuje pouze čistá voda, oproti rozpouštědlum vypařujicích se u standardních lepidel.

Specifikace
Doporučená nosnost 130 kg
Záruka matrace 3 roky
Materiál HR pěna
Potah Aloe Vera
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
© Používáme oXyShop